Share/Save/Bookmark

کد مطلب :81942
تاریخ انتشار : شنبه 8 قوس 1399 ساعت : 22:20:15

برگزاری نمایشگاه «جان پدر کجاستی»

کمیسیون ملی یونسکو ایران در بزرگداشت هفته هنر افغانستان، نمایشگاهی مجازی با عنوان «جان پدر کجاستی» از آثار هنری در شاخه‌های خوشنویسی، نقاشی و نگارگری، عکاسی و گرافیک برگزار می‌کند.

نمایشگاه_«جان پدر کجاستی» با گفتگو با استادان برجسته در حوزه‌های مختلف هنری همراه است. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه که ۲۲قوس در صفحه اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو ایران به آدرس @unesco.iran برگزار می‌شود، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو ایران، سفیر کشورمان در ایران و تنی چند از چهره‌های ادبی و هنری افغانستانی سخنرانی می‌کنند.

از همه هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این نمایشگاه دعوت می‌شود که آثار اسکن‌شده خود را با کیفیت مطلوب (ترجیحاً ۱۵۰dpi)، به‌همراه رزومه‌ای از هنرمند شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال و محل تولد، سابقه فعالیت هنری، توضیحاتی پیرامون اثر یا آثار ارسالی، همراه با یک قطعه عکس از صاحب اثر، حداکثر تا تاریخ ۱۵قوس، به نشانی ایمیل afghan.art.week@irunesco.org ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند به نگارخانه مجازی کمیسیون ملی یونسکو ایران، به نشانی https://gallery.irunesco.org مراجعه و جلسات گفت‌وگوهای تخصصی در طول هفته را از طریق آدرس اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو ایران (@unesco.iran) به‌طور زنده، در زمان مقرر و به‌شکل ضبط شده در روزهای آتی دنبال کنند.

به نقل از مهر، بازدید از نمایشگاه و شرکت در جلسات گفتگو برای عموم آزاد است.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد