Share/Save/Bookmark

کد مطلب :64276
تاریخ انتشار : چهار شنبه 9 حوت 1396 ساعت : 16:14:16

آزار جنسی گروهی یک زن در گردهمایی حزب حاکم پاکستان

یک عضو شاخه زنان حزب نواز شریف؛ نخست‌ ‎وزیر پیشین پاکستان پس از انتخاب شهباز شریف؛ رئیس موقت این حزب، در یک گرد همایی مورد حمله و آزار جنسی گروهی از حاضران در این گرد همایی در پتوکی پنجاب پاکستان قرار گرفت.
به نقل از خبرگزاری «دی اکسپرس تریبون پاکستان»، این زن پس از سخنرانی نخست‌وزیر ولایت پنجاب به دلایل نامعلوم، مورد حمله گروهی حاضران در این گردهمایی قرار گرفت و مجروح شد.
چند ساعت پس از این رویداد، پولیس پنجاب در توئیتر اعلام کرد که اطلاعات تمامی کسانی که در آزار و اذیت این زن دست داشتند جمع‌آوری شده و این افراد به زودی دستگیر خواهند شد.
پولیس پنجاب همچنین نوشته است: «یکی از متهمان که محسن نام دارد، دستگیر شده و تلاش‌ها برای دستگیری دیگر متهمان نیز جریان دارد.»
این عضو حزب نواز شریف خواهان اقدام سریع علیه کسانی شد که او را هدف حمله قرار دادند. او گفت: «من همواره در همه تجمعات این حزب حضور داشتم، حضور من در نشست امروز نباید کسی را متعجب می‌کرد.»
وی همچنان از دشنام‌هایی که از سوی حاضران به او داده شد هم گله کرد گفت: «من به آنها گفتم این کار را نکنید همه ما عضو یک حزب هستیم، مانند خواهر و برادر هستیم؛ اما آ‌نها به ما گوش ندادند و به ما حمله کردند.»
رنا سناء الله؛ وزیر دادگستری پنجاب در این باره گفت: «کسانی که در این حمله  دست داشتند، پاسخگو خواهند بود.»
این گرد همایی روز سه‌شنبه 27 فبروری در پتوکی پنجاب پاکستان برای اعلام رییس جدید این حزب برگزار شده بود که با خشونت تمام شد.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد