Share/Save/Bookmark

کد مطلب :76643
تاریخ انتشار : شنبه 12 دلو 1398 ساعت : 11:27:39

محمود الزهار: نبرد «جنگ آخرت» در راه است

یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت فلسطین هرگز دست از مقاومت بر نمی دارد، تاکید کرد: نبرد «وعده ی آخرت» در راه است.

به نقل از العالم، «محمود الزهار» یکی از فرماندهان جنبش حماس در سخنرانی که از طریق ویدئو کنفرانس در راهپیمایی صنعاء پایتخت یمن ایراد کرد، ضمن محکوم کردن معامله ی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا بر این موضوع تاکید نمود که نبرد «وعده ی آخرت» در راه است.

«محمود الزهار» خاطر نشان کرد: از غزه که پرچم «وعده ی آخرت» را بالا می گیرد، شما غرامت خون پسران، دختران و مردان و زنان این ملت بزرگ از شمال فلسطین تا جنوب و از شرق تا غرب آن و بهای نبرد «وعده ی آخرت» را پرداخت خواهید کرد.

وی افزود: جغرافیای سیاسی در اطراف فلسطین تغییر می کند و صهیونیسم مسیحی که در «دونالد ترامپ» مجرم و فاسد نمود یافته است، سرنگون خواهد شد، و هچنین کسانیکه از بلاد مسلمین خارج شدند تا با این جانیان همنشین شوند هم سرنگون می شوند.

«الزهار» تصریح کرد: «ملت های این کشورها آنان را بازجویی خواهند کرد» و در ادامه خطاب به خیانتکاران گفت: حتی اگر تنها یک کودک در فلسطین باقی مانده باشد، ما هرگز از هدفمان یعنی از بین بردن و ریشه کنی اشغالگری دست برنخواهیم داشت.»


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد