Share/Save/Bookmark

کد مطلب :80394
تاریخ انتشار : يکشنبه 2 سنبله 1399 ساعت : 10:55:44

سید حسن نصرالله: آمریکایی ها دست به تجاوزگری می زنند ولی به کسی اجازه اعتراض نمی دهند

آمریکا می تواند جنگ به راه بیاندازد و می تواند استخوان کودکان یمنی و دیگر مناطق را خرد کند در حالی که هیچ کس نمی تواند یک کلمه در محکومیت تجاوزگری های آمریکا بگوید.

 دبیر کل حزب‌الله لبنان در شب سوم مراسم سخنرانی دهه اول ماه محرم،‌ در بخشی از سخنان خود به جنگ طلبی آمریکا پرداخت.

 «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود در شب سوم ماه محرم به جنگ طلبی آمریکا و مداخله نظامی این کشور در بسیاری از مناطق جهان پرداخت.

وی در سخنان خود گفت: « آمریکا می‌تواند جنگ به راه بیاندازد و این حق را برای خود می‌داند که استخوان کودکان در یمن و دیگر جاها را خُرد کند اما کسی حتی یک کلمه نیز نمی‌تواند در محکومیت این تجاوز صحبت کند.»

دبیر کل حزب‌الله لبنان اضافه کرد: «آمریکا با زور و سلاح و ارتش و سازمان‌های جاسوسی خود در بسیاری از مناطق جهان مداخله می‌کند.»

سید حسن نصرالله خطاب به آمریکایی‌ها گفت: «چرا شما این حق را دارید که در امور کشورها مداخله کرده و جنگ به راه بیاندازید اما ما و غیر ما این حق را ندارد که دست کمک به کشورهایی که به آنها تجاوز شده دراز کنیم؟»

دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی شب اول خود نیز گفته بود بدترین شکل برده‌داری در تاریخ بشریت در جایی شکل گرفته و ثبت شده است که امروز به آن ایالات متحده آمریکا می‌گویند.

سید حسن نصرالله گفت: «در حقیقت، آمریکا یک کشور وحشی و دارای تبعیض نژادی است و ما از آن انتظار نداریم که حق یا احترام به انسان را به رسمیت بشناسد و برای ما درس حقوق بشر بدهد».


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد