Share/Save/Bookmark

کد مطلب :84119
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 حمل 1400 ساعت : 12:02:08

واحدالله نژند و سمیع فیضی حریفان روسی شان را شکست دادند

 واحد نژند و سمیع فیضی، یک‌شنبه شب (22 حمل/11 اپریل)، در سازمان Fight Nights در شهر مسکو روسیه، در مقابل حریفان شان پاویل اردیشیف و سرگی دینسوف قرار گرفتند که توانستند پس از سه مرحله‌ی مبارزه، با امتیاز داوران پیروز این مسابقات شوند.

واحدالله نژند و سمیع فیضی، ورزش‌کاران مبارزات آزاد افغانستان، توانستند حریفان روسی شان را با امتیاز داوران شکست دهند.

واحد نژند و سمیع فیضی، یک‌شنبه شب (۲۲ حمل/۱۱ اپریل)، در سازمان Fight Nights در شهر مسکو روسیه، در مقابل حریفان شان پاویل اردیشیف و سرگی دینسوف قرار گرفتند که توانستند پس از سه مرحله‌ی مبارزه، با امتیاز داوران پیروز این مسابقات شوند.

واحدالله نژند، ورزش‌کار مبارزات آزاد افغانستان در وزن ۷۵ کیلوگرام و با چهار پیروزی و یک شکست پا به این مسابقات گذاشت و توانست پاویل اردیشیف روسی را که پنج پیروزی و یک شکست در کارنامه‌اش دارد، شکست دهد.

از سویی دیگر، عبدالسمیع فیضی، ورزش‌کار مبارزات آزاد افغانستان که پنج پیروزی و ۲ شکست در کارنامه‌ی خود دارد، توانست پس از سه مرحله مبارزه، سرگی دینسوف روسی را که هفت پیروزی و ۲ شکست در کارنامه‌اش دارد، شکست بدهد و پیروز این مسابقه شود.

قرار بود این مسابقات به تاریخ ۱۰ اپریل در شهر مسکو با حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شود؛ اما به دلیل بحرانی ناشی از ویروس کرونا، وزارت صحت روسیه یک‌شب پیش از شروع مسابقات، اعلام کرد که این مسابقات باید بدون تماشاگر برگزار شود تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری شود.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد