Share/Save/Bookmark

کد مطلب :84286
تاریخ انتشار : جمعه 3 ثور 1400 ساعت : 15:16:22

موشک سوری ثابت کرد اسرائیل از لانه عنکبوت سست تر است

 اصابت یک فروند موشک سرگردان سوریه نزدیک تاسیسات دیمونا  مانند صاعقه ای اتمی بر سر سرکردگان رژیم صهیونیستی بود.

یک فروند موشک از نوع اس آ 5 که برای مقابله با تجاوز جنگنده های صهیونیستی از طرف پدافند سوریه شلیک شده بود ضمن عبور از آسمان فلسطین نزدیک تاسیسات اتمی دیمونا سقوط کرد.

این حادثه سران رژیم صهیونیستی را آشفته کرده و ارتش آن سرگرم تحقیق در این باره است به این دلیل که اعتقاد دارند وقتی یک موشک سرگردان به چنین منطقه استراتژیکی اصابت کرده و چنین انفجاری را باعث شده است، در صورتی که یک فروند موشک دقیق شلیک شود، چه خواهد شد.

از سوی دیگر، اصابت این موشک آبروی سامانه پدافندی گنبد آهنین که عربها برای خرید آن از رژیم صهیونیستی سر و دست می شکنند و حتی سامانه پدافندی پاتریوت که پیشتر توسط موشک های رزمندگان یمنی بی آبرو شده بود را خدشه دار کرده است.

این در حالی است که این حادثه ناتوانی دشمن صهیونیستی از حفاظت از تاسیسات دیمونا را ثابت کرد، تاسیساتی که قلب صنایع هسته ای رژیم صهیونیستی بوده و حتی آمریکا نیز از آنچه در آن می گذرد، اطلاعی ندارد.

این حادثه به صهیونیستها فهماند تا وقتی به دنبال شر باشند، باید پیامدهای آن را نیز بپذیرند، دیروز انفجاری عظیم در تاسیسات ساخت موتور موشکهای بالستیک به نام تومیر روی داد و امروز چیزی نمانده بود تاسیسات هسته ای دیمونا نابود شود، این حوادث ثابت کرد که اسرائیل از لانه عنکبوت سست تر است.


  خبرگزاری افغان ایرکا

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد