Share/Save/Bookmark

کد مطلب :85498
تاریخ انتشار : پنج شنبه 3 سرطان 1400 ساعت : 19:05:54

جنایات طالبان در طول تاریخ بشر بی سابقه است

طالبان تروریست از آغاز ظهورش تا کنون جنایتهای بی شمار و بی سابقه ای را مرتکب شده که اگر با کل جنایات جنایتکاران جهان مقایسه شود، شاید جنایات اینها سنگینی کند.

طالبان دست به نسل کشی هزاره ها زد. به هر جا که رسید قتل عام کرد. آبادی ها را ویران کرد. زنان و کودکان و غیرنظامیان را ذبح و تیرباران و منفجر کردند. آنها هیچ گونه محدودیت و قاعده ای برای جنایاتشان نمی شناسند. طالبان و القاعده و داعش دیدگاه و رفتار یکسان دارند. همه ی آنها به دنبال قتل و‌ غارت و ویرانی هستند. به حز خودشان، دیگران را چه شیعه و چه سنی مسلمان نمی دانند و در حکم کفار هستند.

از نظر آنها پیشرفت و مدنیت عین ضلالت و کفر است. جهان آرمانی آنها دنیایی است که بشر از آغاز تا سرانجام باید درجا بزند، یعنی زندگی بدوی و ضد شهری داشته باشند؛ زندگی بدوی که مسستلزم عقب ماندگی، خشونت و درجا زدن است، مطلوب آنهاست.

از نظر آنها مظاهر تمدنی و ترقی کنونی بشر، نمادها و جلوه های کفر است و به هر صورت باید نابود شود.

از نظر آنها عقیده عموم مسلمانان و‌ مذاهب اسلامی از اول تا امروز در خصوص توحید، عین شرک بوده و باید پالایش شود. خدایی که آنها برای مسلمانان عرضه می کنند، مثل یک انسان است که محل حوادث است و گاهی وقتها سوار بر پشت یک پشه می شود و به گردش جهان می پرداز.

علی اکبر شریفی رهگذر


  

• اخبار مرتبط:

• نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری افغان ايرکا در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی و پشتو یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد